×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

Amarylis/Zornica

Úchvatne nádherné zamatové kvety a ich široká farebná škála robia zo zornice jednu z najobľúbenejších okrasných kvetín na svete. Zornica, niekedy chybne nazývaná ako Amarylis, z ktorej pochádza, má domov v tropických a subtropických oblastiach Južnej Ameriky, ale dnes už je vďaka intenzívnej kultivácii rozšírená po celej planéte. Vyznačuje sa minimálnymi nárokmi na pestovanie, vďaka čomu ňou môžete svoju záhradu alebo interiér vkusne ozdobiť aj vy.

Ponúkame cibule zornice, ktoré sadíme do priepustného, ​​mierne kyslého substrátu v období od decembra do februára. Cibuľku do zeminy nevkladáme celú, najmenej jedna tretina musí vytŕčať. Zornica má rada teplo, teplota v miestnosti by nemala klesnúť pod 20 stupňov °C. Už za šesť týždňov sa môžeme dočkať prekrásnych kvetov, ktoré sa stanú pýchou nášho domova. Zornica je rastlina vhodná tiež na rez - vo váze vydrží svieža až tri týždne!

Čítaj viacShow less
Dostupné každým dňom
5,99 € s DPH
Zornica Limona, niekedy nesprávne nazývaný Amarylis, je 50-60 cm vysoká okrasná rastlina. Kvitne veľkými svetlozelenými kvetmi 4–8 týždňov po výsadbe, najmä na jar a v lete. S príchodom jesene nastáva vegetačný...
Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa