×

Kategórie

Kaly

Kala je dobre známa kvetina do svadobných kytíc. Môže sa chváliť elegantnými kvetmi kornútového tvaru na vysokých stonkách a listami zdobenými bielymi bodkami.

Vedeli ste, že kala vám môže zdobiť aj vašu letnú terasu alebo záhradu? Navyše jej pestovanie a kvitnutie nie je také náročné, ako sa môže na prvý pohľad zdať.

Vhodná je na výsadbu a pestovanie v nádobách. Má rada slnko a vlhký substrát. V horúcom lete sa cíti pohodlne v polotieni. Skúste jej dopriať juhovýchodné tienisté miesto, prudké slnko by ju mohlo popáliť listami. Vďačná bude, keď ju budete pravidelne prihnojovať.

Dosahuje výšku vzrastu okolo 60 cm, niektoré vyššie druhy aj 100 cm. Prvé kvety sa objavia asi po 13 týždňoch od zakorenenia hľúz. Kvitnúť na vašej terase alebo záhrade bude počas leta až do jesene a zaručene upúta pozornosť každej návštevy alebo okoloidúcich.

Čítaj viacShow less
Dostupné marec 2023
2,60 € (s DPH)
Kala Cameo, známa tiež pod názvami Kornútovka či ľudovo Diablik, kvitne počas leta - júla až septembra. Dosahuje výšku okolo 40 - 60 cm. Kvitne na oranžovo.  Rastlina nie je mrazuvzdorná. Veľkosť hľúz: 18/20.
Dostupné marec 2023
2,84 € (s DPH)
Kala Picasso, známa tiež ako Kornutica či Diablik, je 40 - 60 cm vysoká rastlina, vytvára krásne dvojfarebné bielofialové kvety. Rastlina kvitne od júla do septembra.  Rastlina nie je mrazuvzdorná.  Veľkosť cibuľky:...
Dostupné február 2023
2,84 € (s DPH)
Kala Red Alert, známa tiež ako "Kornutica" či "Diablik", je 30 až 40 cm vysoká rastlina s krásnymi červenými kvetmi. Rastlina kvitne od júla do septembra.  Rastlina nie je mrazuvzdorná a je možné ju pestovať celoročne...
Dostupné marec 2023
2,84 € (s DPH)
Kala Calgary, známa tiež ako "Kornutica" či "Diablik", je 30 až 40 cm vysoká rastlina s krásnymi čisto bielymi kvetmi. Rastlina kvitne od júla do septembra.  Rastlina nie je mrazuvzdorná a je možné ju pestovať...
Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa