×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

Frézie

Výrazne voňavá a výnimočne krásna rastlina. Pre svoje vlastnosti je často používaná ako dominantná súčasť svadobných kytíc. Vždy spontánna a sebavedomá, ktorá uspokojí všetky vaše zmysly.

To je frézia. Hoci je pôvodom z južnej Afriky, možno ju úspešne pestovať aj u nás vo forme izbovej rastliny, na balkónoch, v skleníkoch, v zimných záhradách ale aj vonku na záhrade. Možnosti sú široké.

Ponúkame cibule frézií v širokej škále farieb od bielej až po fialovú. Von na záhradu cibuľky vysádzajte na jar, ideálne na prelome apríla a mája. Vyžadujú teplé, svetlé stanovište aj pravidelnú zálievku. Pozor, neznášajú premokrenie.

Nádherné kvety sa zočíte v priebehu leta a okrem svojho vzhľadu vás očaria najmä silnou a príjemnou vôňou. Práve preto sú tieto rastliny často využívané na orez - dokážu nádherne prevoňať celý váš byt alebo dom.

Čítaj viacShow less
Dostupné september 2023
1,79 € s DPH
Frézia je okrasná trvalka, pôvodom z Južnej Afriky. Táto odroda má krásne fialovomodré kvety so svetlým stredom a dosahuje výšku 30–50 cm. Vsádza sa ako solitérna rastlina alebo do skupinových výsadieb. Frézia...
Zobrazuje sa 1-7 z 7 položiek

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa