Naše produkty

Kniphofia - Kleopatrina ihla - semená - semiačka - 4 ks

1000727

Nový produkt

Latinský názov: Kniphofia Uvaríme-Tritoma

Ide o atraktívne trvalky, ktoré vyniknú vo Vašej záhrade či na balkóne najlepšie ako solitérky. Kvitnú veľkými podlhovastými kvetmi červeno-žltej farby.

Viac detailov

2,02 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Tejto rastline sa tiež hovorí mnohokvetý hroznatý, latinsky Kniphofia uvarím. Ide o rastlinu pôvodom z Afriky, ale dá sa pestovať aj v našich podmienkach. Názov Kleopatrina ihla vznikol pri pohľade na jej kvet, ktorý je vysoký a pripomína ihlu vo veľkom.

Rastlina potrebuje dobre chránené stanovište s pôdou bohatou na živiny. Rastlina kvitne od júla do septembra. V zime sa odporúča rastlinu zastrihnúť a zakriť lístím, aby dobre prezimovala. Ide o rastlinu pôvodom z Afriky, ale dá sa pestovať aj v našich podmienkach.

 

Ako vypestovať rastlinu Kniphofia Uvaríme zo semien?


Semená najlepšie zasadíme do rašelinových zakoreňovačov či do pôdy bohatej na živiny. Kvetenstva sa dočkáme po roku pestovania. Avšak naša usilovnosť nás potom odmení krásnymi kvetmi, kvitnúcimi od jari do jesene. Potom je rastlina veľmi nenáročná na pestovanie, nevyžaduje pravidelnú zálievku a ani nemá zvláštne požiadavky na stanovište.

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

30 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu