Naše produkty

Tekuté hnojivo pre tvrdú dažďovú vodu na paradajky - 1 l

7000214

Nový produkt

Tomato Focus zaručuje bohatý zber chutných a veľkých paradajok. Vyvážené zloženie pre zdravé a silné rastliny, odolné proti hubových chorobám a ochoreniam. Variant na tvrdú alebo dažďovú vodu pre ideálnu dostupnosť látok vo všetkých prípadoch. 

Viac detailov

9,84 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Tomato focus obsahuje starostlivo vybraný pomer makro a mikro prvkov pre zdravý a bujný rast paradajok. 

Obsahuje vyvážené zloženie pre paradajky odolné proti hubovým chorobám. Zaisťuje rýchly rozvoj koreňového systému. Paradajka má veľmi špecifické nutričné požiadavky, a preto je veľmi dôležité zvoliť správnu výživu. Najväčším problémom väčšiny produktov na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pre paradajky veľmi toxická, tým zabraňuje správnemu rastu.

Tomato focus z tohto dôvodu žiadnu močovinu neobsahuje. Vyrába sa z najčistejších rozpustených minerálnych solí. Obsahuje všetky potrebné živiny pre zdravý a bujný rast. Tomato focus je vyrobený z látok maximálnej čistoty, a preto neobsahuje žiadne ťažké kovy a iné balastné látky. Obsiahnuté mikroprvky sú v chelátovej forme pre jednoduchú dostupnosť podľa potreby paradajok. Tomato focus ďalej obsahuje kelpak (výťažok z morskej riasy), bohatý na humicídne a fulvicídne kyseliny, ktoré zlepšujú vitalitu paradajok a príjem živín. 

Tomato focus je mimo iné aj veľmi šetrný k životnému prostrediu. Tento produkt pomáha vytvoriť zdravé energické a silné paradajky. 

Odporúčané dávkovanie: Raz týždenne 1 - 2,5 ml na 1 l zálievky. Variant na tvrdú (dažďovú) vodu. 

 
Dátový hárok
KategórieTekuté hnojivo
Hnojivo na:Zelenina
 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

30 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu