Naše produkty

Tekuté hnojivo pre tvrdú dažďovú vodu na paradajky - 1 l

7000214

Nový produkt

Tomato Focus zaručuje bohatý zber chutných a veľkých paradajok. Vyvážené zloženie pre zdravé a silné rastliny, odolné proti hubových chorobám a ochoreniam. Variant na tvrdú alebo dažďovú vodu pre ideálnu dostupnosť látok vo všetkých prípadoch. 

Viac detailov

9,84 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Tomato focus obsahuje starostlivo vybraný pomer makro a mikro prvkov pre zdravý a bujný rast paradajok. 

Obsahuje vyvážené zloženie pre paradajky odolné proti hubovým chorobám. Zaisťuje rýchly rozvoj koreňového systému. Paradajka má veľmi špecifické nutričné požiadavky, a preto je veľmi dôležité zvoliť správnu výživu. Najväčším problémom väčšiny produktov na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pre paradajky veľmi toxická, tým zabraňuje správnemu rastu.

Tomato focus z tohto dôvodu žiadnu močovinu neobsahuje. Vyrába sa z najčistejších rozpustených minerálnych solí. Obsahuje všetky potrebné živiny pre zdravý a bujný rast. Tomato focus je vyrobený z látok maximálnej čistoty, a preto neobsahuje žiadne ťažké kovy a iné balastné látky. Obsiahnuté mikroprvky sú v chelátovej forme pre jednoduchú dostupnosť podľa potreby paradajok. Tomato focus ďalej obsahuje kelpak (výťažok z morskej riasy), bohatý na humicídne a fulvicídne kyseliny, ktoré zlepšujú vitalitu paradajok a príjem živín. 

Tomato focus je mimo iné aj veľmi šetrný k životnému prostrediu. Tento produkt pomáha vytvoriť zdravé energické a silné paradajky. 

Odporúčané dávkovanie: Raz týždenne 1 - 2,5 ml na 1 l zálievky. Variant na tvrdú (dažďovú) vodu. 

 
Dátový hárok
KategórieTekuté hnojivo
Hnojivo na:Zelenina
 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť GLS, Zásielkovňa, DHL alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

23 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu