×

Kategórie

Tekuté hnojivo pre mäkkú/dažďovú vodu pre paradajky - 1 l

×

Tomato Focus zaručuje bohatú úrodu chutných a veľkých paradajok. Vyvážené zloženie pre zdravé a silné rastliny, odolné voči hubovým chorobám a onemocneniam. Varianta pre mäkku (dažďovú) vodu.

Čítaj viacShow less
8,95 € (s DPH)
Odošleme dnes alebo nasledovný pracovný deň
Na sklade
Odkaz:
7000215
Obľúbené
Popis

Tomato focus obsahuje starostlivo vybraný pomer makro a mikro prvkov pre zdravý a bujný rast paradajok. Obsahuje vyvážené zloženie pre paradajky odolné voči hubovým chorobám. Zaisťuje rýchly rozvoj koreňového systému. Paradajka má veľmi špecifické nutričné požiadavky, je preto veľmi dôležité zvoliť správnu výživu. Najväčším problémom vačšiny produktov na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pre paradajky veľmi toxická, tým zabraňuje správnemu rastu.

Tomato focus z tohoto dôvodu žiadnu močovinu neobsahuje. Vyrába sa z najčistejších rozpustných minerálnych solí. Obsahuje všetky potrebné živiny pre zdravý a bujný rast. 

Tomato focus je okrem iného veľmi šetrný k životnému prostrediu. Tento produkt pomáha vytvoriť zdravé, energické a silné paradajky. 

Odporúčané dávkovanie: 1 x týždenne 1 ml až 2,5 ml na 1 liter zálievky. Varianta pre mäkku (dažďovú) vodu.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
7000215

Parametre

Typ hnojiva
Tekuté hnojivo
Hnojivo na
Zelenina
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si ešte kúpili
4,09 € (s DPH)
Hnojivo pre cibuľu, cesnak a okrasné cibuľoviny - značka Agro je organominerálne hnojivo Ide o výdatné viaczložkové hnojivo, ktoré dodá Vaším cibuľovinám potrebné živiny v správnom pomere celé 2 mesiace. Kombinácia...
Čo ešte môžete potrebovať?

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa