×

Kategórie

Moringa olejodárna - mletý list - Moringa oleifera - 100 g

×

Moringa - Moringa oleifera

je cenená pre veľmi vysoký obsah bielkovín a antioxidantov a je využívaná v mnohých tropických kultúrach.

List je najzaujímavejšia časť tejto rastliny, na indickom subkontinente a v Afrike je tradičnou súčasťou stravy. Konzumuje sa v surovom, varenom i sušenom stave v šalátoch, polievkach i omáčkach. Sušené listy sa používajú tiež na prípravu nálevov. 

V tradičnom liečiteľstve sa moringa olejodárna používa pri poruchách zažívania, tlmení bolesti, kŕčoch, proti horúčke, zápalom alebo na podporu tvorby materského mlieka. Vzhľadom k vysokému obsahu nenasýtených mastných kyselín môže byť moringa prínosná pre kardiovaskulárny systém a priaznivo môže ovplyvňovať činnosť mozgu dospelých i detí. Nenasýtené mastné omega kyseliny taktiež prispievajú k posilneniu nešpecifickej imunity, a tým k podpore lepšej obranyschopnosti organizmu pred možnými infekciami, stresom či zvýšenou duševnou alebo fyzickou námahou.

Čítaj viacShow less
11,15 € (s DPH)
Odošleme dnes alebo nasledovný pracovný deň
Na sklade
Odkaz:
4000117
Obľúbené
Popis

Príprava nápojaJednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a užívame 2× denne.

Upozornenie: Užívanie nie je vhodné pre deti do troch rokov a tehotné ženy.

Ustanovenie nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím nájdite vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
4000117

Parametre

Druh obsahu
Listy
Čo ešte môžete potrebovať?
5,95 € (s DPH)
Matcha BIO je unikátny japonský mletý zelený čaj, ktorého konzumácia siaha viac ako 800 rokov dozadu. Známy je taktiež pod názvom nefritová pena. Podľa historickej literatúry sú matche prisudzované až magické účinky a...

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa