Naše produkty

O nás

Zaoberáme sa predajom semien všemožných druhov rastlín známych aj menej známych. V našom sortimente nájdete širokú škálu semienok od zeleniny zvláštnych tvarov a fariebexotického ovocia, ako napríklad mučenky, cez semená úžitkových rastlín, z ktorých plodov si môžete uvariť napríklad šálku čaju alebo kávy, rôzne druhy paliem, ktoré sú vzhľadom k podnebiu mrazuvzdorné, až po nádherné kvitnúce rastliny zo všetkých kútov sveta.

Našim cieľom je prinášať semená a rastliny neznáme a nevídané. Nájdete u nás mnoho druhov hybridných odrôd zeleniny, ako napríklad čierne čili papričky, guľaté uhorky alebo pruhované paradajky. Najnovšie sa môžeme pochváliť širokou škálou semien obľúbených čili papričiek, ktoré sú nepostrádateľnou súčasťou svetových kuchýň. Semienka čili klíčia spoľahlivo a veľmi rýchle.

Lahodné ovocie

V online obchode osiva-semena.sk nehľadajte len nádherné exotické kvitnúce rastliny, ako sú napríklad Strelície či Puja, okrem nich ponúkame tiež celú radu druhov lahodného ovocia (banán, mučenka, papája, kiwi, pitahaya), ktoré si ľahko môžete vypestovať aj vy, bez chémie a to všetko vo Vašom byte či na Vašej záhrade alebo terase. Vašu snahu a usilovnosť odmení pocit dobre vykonanej práce pri zbere prvých plodov a predovšetkým úžasné chuti vlastnoručne vypestovaného ovocia.

Vaša záhrada či izba = exotický raj

Za krátku dobu, ak semienkam poskytnete odpovedajúce podmienky, sa môžete skoro radovať z nádhernej atmosféry neuveriteľných kvetov, tieňa bambusového háju či opojnej vône a chuti čerstvých plodov. Zakúpením semien banánovníkov, krásnej ohnivej strelície alebo mrazuvzdorných paliem z nášho internetového obchodu osiva-semena.sk sa rýchlo priblížite k naplneniu tejto predstavy a Vaša záhrada sa jednoducho premení na exotický raj.

So štipkou snahy a s kvapkou šťastia sa každému  - laickému záhradníkovi aj profesionálnemu pestovateľovi - podarí vytvoriť vo Vašich štyroch stenách čarovnú atmosféru dovolenky dole na juhu.

Nikto učený z neba nespadol, preto pri každej rastline nájdete stručný návod ako si ju doma vypestovať zo semena. Ak sa ho budete držať, nemalo by vám nič stáť v ceste za úspechom.

Je na Vás, aby ste sa rozhodli, či semienka vysejete v záhrade alebo u vás v byte. Všetky rastliny, ktoré vyrastú z našich semienok, však majú jedno spoločné - vyvolajú obdiv všetkých, jednak pre krásu rastlín a taktiež pre Vašu šikovnosť.

Vlastná úroda

Želáme Vám veľa príjemných chvíľ a relaxácie v záhrade či na terase pri pestovaní a veľa radosti zo zberu vlastnoručnej úrody, ktorá chutí tisíckrát lepšie než ovocie či zelenina kúpené v obchode.

Preto neváhajte a zasejte si rastliny podľa svojich predstáv!

Pestovaniu zdar!

Váš tím osiva-semena.sk


Menu