Naše produkty

Vlnené klbko - Nepeta cataria - semená - semiačka - 15 ks

1000219

Nový produkt

Vlnené klbko - s lat. názvom Nepeta cataria je unikátna rastlina pre mačky. Mačky milujú túto rastlinu a vlnené klbko skutočne vie dostať mačky do nálady. Vlnené klbko je tiež vhodné ako odpudzovač komárov. Vlnené klbko sa tiež dáva do hračiek pre mačky. Je to aromatická, trváca bylina, dorastajúca do výšky až 1 meter.

Balenie s hmotnosťou 0.01 g obsahuje približne 15 semien.

Viac detailov

1,87EURs DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Ako vypestovať Santu mačaciu zo semien?

Pestovanie rastliny zo semien je veľmi jednoduché. Sante sa dobre darí na slnečnom stanovišti alebo v polotieni. Vlnené klbko sa pestovať aj ako izbová rastlina.

Semiačka sa pestujú buď v pestovateľskom substráte alebo v tzv. Jiffy - rašelinových tabletách. Klíčeniu Šanty najlepšie vyhovuje izbová teplota. Keď už máme klíčky možeme rastlinu dať von.


Ďalšie zaujímavosti o Šanta mačacej

Vlnené klbko pôsobí na mačky cez ich čuchové ústrojenstvo. Keď sa mačka k rastline priblíži, najčastejšie ju začne čuchať a utierať sa o ňu. Nakoniec Santu začne konzumovať. Dobrá nálada mačky je práve spôsobená vdychovaním. Táto nálada trvá u mačiek približne desať minút. Po zjedení prichádza útlm.

Vlnené klbko nijako nepôsobí na mačiatka do ôsmich týždňov, naopak vzbudzuje u nich odpor.


Santa je pre našich štvornohých miláčikov úplne neškodná. Mačky sa nemôžu predávkovať, pretože väčšina mačiek vie, kedy dosť a ďalšie odmietnu. Nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je návyková.

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť GLS, Zásielkovňa, DHL alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

4 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu