Naše produkty

Rosnatka Humpty Doo - Drosera burmanii - semená rosnatky - semiačka - 15 ks

1001121

Nový produkt

Drosera burmannii je zaujímavá (sub) tropická mäsožravá rastlina chytajúca korisť na početné žľaznaté trichomy (tzv. tentakule) na svojich listoch. Je to jeden z úplne najrýchlejších druhov, čo sa rýchlosti pohybu tentakul týka. V teplom prostredí môžeme pohyb sledovať aj voľným okom. Jednoročný druh.

Semená rosnatky sú veľmi drobné

Viac detailov

1,63 €s DPH

Tovar momentálne nie je na sklade

 
Viac informácií

Pestovanie:

Pestovanie je celkom jednoduché. Stačí rastline zabezpečiť dostatok svetla (potrebuje veľa priameho slnka) a silnú zálievku (kvetináčik by mal stáť trvalo v podmiske s vodou). Substrát volíme skôr chudobný, kyslý (najlepšie čistú rašelinu alebo rašelinu s perlitom). Teploty vyhovujú izbové alebo letné vonkajšie.

Semienka vysievame najlepšie na jar, a to na povrch rašeliny; nikdy ich nezasypáváme! Klíčia ochotne väčšinou jeden mesiac po výseve. Na dosiahnutie lepších výsledkov môžeme výsevu zaistiť vyššiu vzdušnú vlhkosť. Vyklíčeným semenáčikom veľmi pomôže prikrmovanie drobným hmyzom. Môžeme tým dosiahnuť aj niekoľkonásobne rýchlejší rast, ktorý je nutný pre skoré vykvitnutie a produkciu semien. Predovšetkým pre mladé rastliny je prikrmovanie takmer nevyhnutné.

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

10 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu