Naše produkty

EXPERT trávnikové hnojivo 3 v 1 - 1 kg

7000137

Nový produkt

Kryštalické trávnikové hnojivo EXPERT 3 v 1

Kryštalické trávnikové hnojivo EXPERT 3 v 1 je vodou rozpustné hnojivo určené k výžive všetkých druhov trávnikov. Vyváženým zložením hlavných živín (dusík, fosfor, draslík) a obsahom horčíka a železa poskytuje všetko potrebné pre výbornú kondíciu a zdravý vzhľad trávnikov. Dôležitým prvkom v prípravku je železo, ktoré má hlavnú zásluhu na odstránení machu z trávnika. Dusík má priaznivý vplyv na rast tráv, teda vďaka nemu dochádza k rýchlejšej regenerácii trávneho porastu a voľné miesta po machu sú tak rýchlejšie zaplnené. Enzýmy výrazne zlepšujú prevzdušnenie trávnika - zlepšujú príjem živín a vody. Trávnik sa vďaka tomu stáva silnejším a odolnejším. Živiny sú prijímané listovou plochou hneď po zálievke a následne koreňovou sústavou. 

Viac detailov

7,70 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Použitie a dávkovanie:

Aplikujeme na trávnik klasickou zálievkou. Do 10 litrov vody nasypeme 20 g hnojiva (1 odmerka) a zamiešame. 10 litrov hnojivovej zálievky aplikujte cca na plochu 4 - 6 m2.

Výživový roztok aplikujte najlepšie na zavlažený trávnik a to ráno alebo večer, nie počas priameho slnka. Zálievku vykonávame 1x za 14 dní prípadne 1x týždenne v období jari.

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

12 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu