Naše produkty

Univerzálne hnojivo na mäkkú vodu - 1 l

7000225Z

Nový produkt

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/380-univerzalne-hnojiva

Plant Focus o objeme 1 liter je univerzálne jednozložkové hnojivo ušité na mieru rozdielnych druhov vody. Tento variant je vhodný pre mäkkú vodu. Poskytuje tak vyvážené množstvo živín.

Bohatý zdroj dusíka, fosforu a draslíka v kombinácii so stopovými prvkami a humicídnymi kyselinami zaistí zdravý rast a kvitnutie. 

Viac detailov

9,00 €s DPH

Tovar momentálne nie je na sklade

 
Viac informácií

Plant focus je univerzálne jednozložkové hnojivo obsahujúce vybraný pomer makro a mikro prvkov pre zdravý a bujný rast rastlín. 

Zaisťuje rastlinám zdravú a sýtu farbu listov a rýchly rozvoj koreňového systému. Rastliny majú veľmi špecifické nutričné požiadavky, je preto veľmi dôležité zvoliť správnu výživu. Najväčším problémom väčšiny produktov na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pre rastlinu veľmi toxická, tým zabraňuje správnemu rastu. 

Plant focus z tohto dôvodu žiadnu močovinu neobsahuje. Vyrába sa z najčistejších rozpustených minerálnych solí. Obsahuje všetky potrebné živiny pre zdravý a bujný rast. Plant focus je vyrobený z látok maximálnej čistoty , a preto neobsahuje žiadne ťažké kovy a iné balastné látky. Obsiahnuté mikroprvky sú v chelátovej forme pre jednoduchú dostupnosť podľa potreby rastliny. Plant focus ďalej obsahuje kelpak (výťažok z morskej riasy), bohatý na humicídne a fulvicídne kyseliny, ktoré zlepšujú vitalitu rastlín a príjem živín. Plant focus je okrem iného veľmi šetrný k životnému prostrediu. 

Tento produkt pomáha vytvoriť zdravé, energické a silné rastliny.

Odporúčané dávkovanie: Raz týždenne 1 - 2,5 ml na 1 l zálievky

Variant pre mäkkú vodu. 

 
Dátový hárok
KategórieTekuté hnojivo
 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu