×

Kategórie

Tekuté hnojivo pre tvrdú dažďovú vodu na paradajky - 1 l

×

Tomato Focus zaručuje bohatý zber chutných a veľkých paradajok. Vyvážené zloženie pre zdravé a silné rastliny, odolné proti hubových chorobám a ochoreniam. Variant na tvrdú alebo dažďovú vodu pre ideálnu dostupnosť látok vo všetkých prípadoch. 

Čítaj viacShow less
9,00 € (s DPH)
Odošleme dnes alebo nasledovný pracovný deň
Na sklade
Odkaz:
7000214
Obľúbené
Popis

Tomato focus obsahuje starostlivo vybraný pomer makro a mikro prvkov pre zdravý a bujný rast paradajok. 

Obsahuje vyvážené zloženie pre paradajky odolné proti hubovým chorobám. Zaisťuje rýchly rozvoj koreňového systému. Paradajka má veľmi špecifické nutričné požiadavky, a preto je veľmi dôležité zvoliť správnu výživu. Najväčším problémom väčšiny produktov na trhu je vysoký obsah močoviny. Močovina je pre paradajky veľmi toxická, tým zabraňuje správnemu rastu.

Tomato focus z tohto dôvodu žiadnu močovinu neobsahuje. Vyrába sa z najčistejších rozpustených minerálnych solí. Obsahuje všetky potrebné živiny pre zdravý a bujný rast. Tomato focus je vyrobený z látok maximálnej čistoty, a preto neobsahuje žiadne ťažké kovy a iné balastné látky. Obsiahnuté mikroprvky sú v chelátovej forme pre jednoduchú dostupnosť podľa potreby paradajok. Tomato focus ďalej obsahuje kelpak (výťažok z morskej riasy), bohatý na humicídne a fulvicídne kyseliny, ktoré zlepšujú vitalitu paradajok a príjem živín. 

Tomato focus je mimo iné aj veľmi šetrný k životnému prostrediu. Tento produkt pomáha vytvoriť zdravé energické a silné paradajky. 

Odporúčané dávkovanie: Raz týždenne 1 - 2,5 ml na 1 l zálievky. Variant na tvrdú (dažďovú) vodu. 

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
7000214

Parametre

Typ hnojiva
Tekuté hnojivo
Hnojivo na
Zelenina
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si ešte kúpili
Čo ešte môžete potrebovať?

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa