Naše produkty

Paradajka Coure di Bue - Lycopersicon lycopersicum - rajčiak - semená - 10 ks

1003606

Nový produkt

Paradajka odrody Coure di Bue je obľúbená neskorá kolíková odroda, ktorá je veľmi úrodná. Môžeme sa tešiť na veľké mäsité červené plody o hmotnosti až 200 - 250 g. Je to typ Býčie srdce. Je vhodná na pestovanie na vonkajších záhonoch aj v skleníkoch.

Rastlina dosahuje výšku až 120 cm.

Odroda Coure di Bue je obľúbená hlavne v kuchyni pri tepelnom spracovaní, plody neobsahujú toľko semienok v dužine ako plody iných odrôd. Sú veľmi sladké. Možno ich využiť i na prípravu omáčok, kečupov a pod.

Balenie obsahuje 10 ks semien.

Viac detailov

0,99 €s DPH

Tovar momentálne nie je na sklade

 
Viac informácií

predpestovaním semien môžete začať už vo februári až do apríla. Ideálne je použiť sadbovače, či jiffy tablety. Hĺbka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčenia je zvyčajne 1 – 2 týždne ( aj dlhšie). Počas klíčenia je treba udržovať teplo a mať dostatok svetla. Presádzame po vytvorení tretieho lístka.

Približne od polovice mája je možné premiestniť rastliny von. Odporúčame ich presadiť až po vytvorení tretieho listu. Ideálny spon je 80 x 50 cm. Konečné stanovisko na rast by malo byť teplé, slnečné a dobre chránené, so stredne ťažkou pôdou, bohato zásobenou humusom. Ideálna teplota pre klíčenie je 25°C. 

Odporúčame používať špeciálny substrát na rajčiny a papriky, a to vždy sparený. Zeminu je možné prepariť napr. v mikrovlnnej rúre. Počas rastu plodov je dôležitá pravidelná závlaha a dostatočný prísun živín. Na hnojenie môžeme používať napr. Kristalon pre paradajky a papriky.

Rastliny pravidelne zaštipujeme. 

 
Dátový hárok
Výška100 - 150 cm
Farba ploduČervená
OdrodaKolíková
PestovanieV exteriéri - vonku
StanoviskoSlnečné
Výsev/výsadbaFebruár, Marec, Apríl, Máj
OdrodaNehybridná
 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

30 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu