×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Malabarský špenát - Basella alba - semená - 0,5 g

×

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/195-spenat

Malabarský špenát je menej známa zelenina, o to väčšia je to škoda. Bazela,nazývaná tiež ako malabarský špenát sa používa podobne ako bežný špenát - zbierajú sa listy. Bazela pochádza z východnej Ázie a ide o kultúrnu rastlinu.

Listy sú červenkasté. Listy sú ľahko kyslé a používajú sa do šalátov, alebo dusené do woku.

Čítaj viacShow less
1,13 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorníme vás, keď bude produkt skladom. Vložte váš e-mail.
Odkaz:
1003447Z
Obľúbené
Popis

Bazel je zelenina bohatá na vitamíny A a B, vápnik a železo, ale hodí sa aj ako ozdobná rastlina. Na vlastnú úrodu sa môžeme tešiť cca. dva mesiace od výsadby.

Návod na pestovanie:

Semienka Bazely môžeme vysievať po celý rok. Ideálna teplota na klíčenie je 20 stupňov. Klíčenie trvá 2 - 8 týždňov. Bazel potrebuje slnečné stanovisko a miesto dobre chránené pred vetrom. Pôda by mala byť humózna. Semienka vysievame v riadkoch, skôr riedko, ideálne 15 -20 cm od seba. 

Obsah balenia cca 15 ks

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1003447Z
Mohli byste ešte potrebovať
5,98 € s DPH
Kristalon štart je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín - dusík, fosfor, draslík, horčík a síru. Mikroprvky - bór, molybdén, meď, železo, mangán a...
Nedávno prezerané
1,13 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/195-spenat Malabarský špenát je menej známa zelenina, o to väčšia je to škoda. Bazela,nazývaná tiež ako malabarský špenát sa používa podobne...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa