×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Kosatce - jesenné

Farebne tak rozmanité, že svoj latinský názov dostali podľa gréckej bohyne Iris - bohyňa dúhy. Kosatce sú nádhernou rastlinou, ktorá si zaslúži miesto v každej okrasnej záhrade. Hodí sa do malých skromných záhradiek i majestátnych parkov, sú vhodné do skaliek aj na rez do vázy.

Za každých okolností vás poteší svojou typicky jemnou vôňou a zvlnenými, zriasenými alebo krepovanými okvetnými lístkami. Vyberte si na základe toho, čo sa vám páči najviac.

Kosatce nie sú náročné na pestovanie a ich široká druhová variabilita vám umožňuje kombinovať jednotlivé druhy tak, aby ste na svojej záhrade vytvorili dychberúce dielo.

Vďaka kosatcom môžete z pohodlia záhradného ležadla sledovať niečo nadpozemsky krásne pri minime práce a starostí. Prečo to neskúsiť? V našej ponuke nájdete kvalitné cibule nádherných kosatcov pochádzajúcich z Holandska. Stačí si vybrať.

Čítaj viacShow less
Dostupné 02/2024
1,99 € s DPH
Táto atraktívna zmes obsahuje odrody holandských kosatcov, ktoré sa hodia doslova kamkoľvek. Dorastajú do výšky okolo 60–85 cm a zaujmú vás svojimi nádhernými kvetmi v modrých, fialových, žltých, bielych a ružových...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa