×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

Kosatce

Farebne tak rozmanité, že svoj latinský názov dostali podľa gréckej bohyne Iris - bohyňa dúhy. Kosatce sú nádhernou rastlinou, ktorá si zaslúži miesto v každej okrasnej záhrade. Hodí sa do malých skromných záhradiek i majestátnych parkov, sú vhodné do skaliek aj na rez do vázy.

Za každých okolností vás poteší svojou typicky jemnou vôňou a zvlnenými, zriasenými alebo krepovanými okvetnými lístkami. Vyberte si na základe toho, čo sa vám páči najviac.

Kosatce nie sú náročné na pestovanie a ich široká druhová variabilita vám umožňuje kombinovať jednotlivé druhy tak, aby ste na svojej záhrade vytvorili dychberúce dielo.

Vďaka kosatcom môžete z pohodlia záhradného ležadla sledovať niečo nadpozemsky krásne pri minime práce a starostí. Prečo to neskúsiť? V našej ponuke nájdete kvalitné cibule nádherných kosatcov pochádzajúcich z Holandska. Stačí si vybrať.

Čítaj viacShow less
Dostupné august–september 2023
1,69 € s DPH
Holandský kosatec je hybridná trvalka, ktorá vznikla krížením kosatcov z Portugalska, Španielska a Severnej Afriky už v 19. storočí. Kosatec holandský bronzový je okrasný kosatec dosahujúci výšku okolo 50 cm. Kvety...
Dostupné august–september 2023
1,93 € s DPH
Kosatec sieťkovaný, alebo aj zlatý, je pôvodom z východnej Európy. Svoje pomenovanie získal podľa vláknitej siete, ktorá je viditeľná na jeho cibuli. Kosatec sieťkovaný biely je až 20 cm vysoká odroda kosatca,...
Zobrazuje sa 1-20 z 30 položiek

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa