×

Kategórie

Hnojivo AG Biomin jahody - predaj hnojiva - 1 kg

×

Hnojivo na jahody - na čučoriedky, na maliny. Ide o výdatné organominerálne hnojivo s kvalitnou drvenou rohovinou. Rohovina je prírodná surovina cenená hlavne pre svoj obsah organicky viazaného dusíka, ktorý sa pôsobením pôdnych mikroorganizmov postupne uvoľňuje, teda je možné rastlinu využiť po dlhšie vegetačné obdobie.

Čítaj viacShow less
3,19 € (s DPH)
Odošleme dnes alebo nasledovný pracovný deň
Na sklade
Odkaz:
7000157
Obľúbené
Popis

Návod na použitie:

Hnojenie sa vykonáva spravidla pri výsadbe rastlín, teda na jar, kedy sa rovnomerne rozhodí do medziriadkov 50 - 80 g / m2 (0,5 0,8 kg / 10m2. Pokiaľ necháte hnojivo na povrchu, tiež dochádza k postupnému uvoľňovaniu živín, ale je potrebné počítať s menším efektom.

Pri aplikácii priamo k rastline alebo do jej blízkosti použijeme napr. starú polievkovú lyžicu. Pri výsadbe jahôd v auguste či v októbri a tiež pri aplikácii k rastlinám podobným: ríbezle, maliny, černice, ... možno použiť rovnaké dávky ako na začiatku vegetačného obdobia.

Toto hnojivo je vhodné na výživu Vašich jahôd v kvetináči aj na záhradke.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
7000157

Dátový hárok

Typ hnojiva
Pevné hnojivo
Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si ešte kúpili
Súvisiace produkty
2,42 € (s DPH)
Univerzálne hnojivo so stopovými prvkami vhodné na hnojenie zeleniny, okrasných a izbových rastlín. Ide o organominerálne granulované hnojivo, ktoré je obohatené o guáno a lignohumát. Dodáva do pôdy hodnotné prírodné...

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa