×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Rosička burkeana - Drosera burkeana - semené drosery - 15 ks

×

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/518-rosicky

Drosera burkeana je zaujímavá (sub)tropická mäsožravá rastlina chytajúca korisť na početné žľaznaté trichomy (tzv. tentakule) na svojich listoch.

Čítaj viacShow less
2,08 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorníme vás, keď bude produkt skladom. Vložte váš e-mail.
Odkaz:
1000128Z
Obľúbené
Popis

Pestovanie rastliny Drosera Burkeana Pestovanie je pomerne jednoduché. Stačí rastline zabezpečiť dostatok svetla (má rada veľa priameho slnka) a silnú zálievku (kvetináč by mal stáť trvalo v podmiske s vodou).

Substrát volíme chudobný, kyslý (najlepšie čistú rašelinu alebo rašelinu s perlitom). Teploty vyhovujú izbové alebo letné vonkajšie. Semienka vysievame na povrch rašeliny, nikdy ich nezasypáváme!

Klíčia veľmi ochotne väčšinou už jeden mesiac po výseve. Na dosiahnutie lepších výsledkov môžeme výsevu zaistiť vyššiu vzdušnú vlhkosť. Vyklíčeným semenáčikom pomáha prikrmovanie drobným hmyzom.

Môžeme tým dosiahnuť aj niekoľkonásobne rýchlejší rastu. Nie je to však nevyhnutné. Počas jedného roka je tento druh schopný dospieť do kvetuschopnej veľkosti.

Vyklíčeným semenáčikom pomáha prikrmovanie drobným hmyzom. Môžeme tým dosiahnuť aj niekoľkonásobne rýchlejší rastu. Nie je to však nevyhnutné. Počas jedného roka je tento druh schopný dospieť do kvetuschopnej veľkosti.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1000128Z
Mohli byste ešte potrebovať
3,24 € s DPH
Zapichovacie menovky na označenie sadeníc či výsevov sú výborným pomocníkom pri pestovaní. Výška menovky je 15 cm, je vhodná do kvetináčov v interiéri, aj vonku na záhone. Je béžovej farby. Balenie obsahuje 10 ks...
0,70 € s DPH
Geohumus je pomocník pri pestovaní rastlín, hlavne ak nemáte dostatok času na pravidelnú zálievku. Ide o biologicky rozložiteľný granulát pre trvale krásne a hlavne zdravé rastliny. Práve vďaka geohumusu je možné v...
Nedávno prezerané
2,08 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/518-rosicky Drosera burkeana je zaujímavá (sub)tropická mäsožravá rastlina chytajúca korisť na početné žľaznaté trichomy (tzv. tentakule) na...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa