×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Fenikel sladký do šalátov - Foeniculum vulgare Mill. - semená feniklu - 30 ks

×

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/183-fenikel

Fenikel sladký do šalátov - zvaný tiež Fenikel bolonský - predaj semien feniklu - Foeniculum vulgare mill. Fenikel sladký do šalátov je neznáma zelenina, čo je veľká škoda.

Fenikel sladký je dvojročná rastlina, ale žne sa už v prvom roku, kedy ešte nekvitne. Dorastá do výšky okolo pol metra. Je mrazuvzdorný, ale len do teplôt ľahko pod nulou. Zároveň je fenikel sladký odolný voči chorobám či škodcom.

Fenikel sladký je veľmi obľúbený hlavne vo Francúzsku či Taliansku, ale snáď si čoskoro svoju popularitu nájde aj u nás. Chuť je anízová, ktorú práve dodávajú sladké silice anetol a nahorklý fenchol.

Obsah balenia cca 0,22 g

Čítaj viacShow less
0,67 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorníme vás, keď bude produkt skladom. Vložte váš e-mail.
Odkaz:
1000405Z
Obľúbené
Popis

Ako pestovať fenikel sladký zo semien?

Rastlina fenikel sladký je veľmi nenáročná, čo sa týka pestovania, jedine si musíme dať pozor na správny čas výsevu. Ak rastlinu chceme vysievať priamo na vonkajšie stanovište, ideálna doba je mesiac júl. Klíčeniu feniklu najlepšie vyhovuje teplota okolo 15 - 18 stupňov. Fenikel potrebuje dostatok vlahy. Fenikel si môžeme tiež predpestovať v skleníku či v teple, po 30 dňoch môžeme fenikel premiestniť von.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1000405Z
Mohli byste ešte potrebovať
5,47 € s DPH
Kristalon štart je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín - dusík, fosfor, draslík, horčík a síru. Mikroprvky - bór, molybdén, meď, železo, mangán a...
Nedávno prezerané

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa