Pre babičky aj tetušky objednajte naše darčekové balíčky

Pre babičky aj tetušky objednajte naše darčekové balíčky

Nevšedné a originálne darčeky pre svojich najbližších, obchodných partnerov, či kolegov v práci nájdete v našom e-shope. Mrknite na naše darčekové balíčky, naša ponuka je rozsiahla a nájdete u nás iba kvalitné produkty od preverených dodávateľov. Radi vám pripravíme akýkoľvek balíček podľa vášho želania alebo si môžete vybrať z tých, ktoré sú už v našej ponuke.

Pre všetkých milovníkov dobrého jedla a pre experimentátorov v kuchyni bude vhodné darčekové balenie semien pre bylinkárov - našich TOP desať najpredávanejších bylín, ktoré nájdu využitie nielen v kuchyni, ale aj domácej lekárni. Balíček obsahuje rozmarín lekársky, tymián, fenikel koreninový, majoránku záhradnú, aníz, koriander siaty, šalviu lekársku, rascu, pamajorán obyčajný, ligurček. Zakúpiť môžete balíček semien paradajok, balíček semien ázijskej zeleniny, balíček semien exotických rastlín (kde nájdete napr. banánovník Velutina, anonu mäkkoostnatú, granátovník, karambolu Bilimbi, figovník indický, mučenku maliformis, ktoré spoľahlivo plodia aj v byte či na terase). Pridať môžete tiež balík najobľúbenejších semien šalátov, ktoré možno začať pestovať skoro z jari, balíček vybraných druhov bazaliek, alebo balíček semien chilli papričiek či balíček Okoreňte si Váš vzťah.

U nás vyberiete darčeky nielen pre milovníkov kvetov, ale aj pre pestovateľov paliem, bonsajov a mäsožraviek. Ak hľadáte niečo špeciálne, mohol by Vás zaujať napr. balíček kaktusov alebo citrusov či vodných ruží.

Naše vianočné darčekové balíčky budú zaiste prekvapením pre Vašich blízkych a nemusí to byť len na Vianoce. Ponuka je pestrá, určite si vyberie každý. S objednávkou neváhajte, dopravcovia ešte stíhajú a objednajte včas!

Publikované dňa 2019-11-27 Pestovanie rastlín

Menu