×
Vyhľadávanie v blogoch

Pre babičky aj tetušky objednajte naše darčekové balíčky

Nevšedné a originálne darčeky pre svojich najbližších, obchodných partnerov, či kolegov v práci nájdete v našom e-shope. Mrknite na naše darčekové balíčky, ponuka je rozsiahla a nájdete u nás iba kvalitné produkty od preverených dodávateľov. Radi vám pripravíme akýkoľvek balíček podľa vášho želania alebo si môžete vybrať z tých, ktoré sú už v našej ponuke.

Balíček TOP bylín

Pre všetkých milovníkov dobrého jedla a pre experimentátorov v kuchyni bude vhodné darčekové balenie semien pre bylinkárov - našich TOP desať najpredávanejších bylín, ktoré nájdu využitie nielen v kuchyni, ale aj domácej lekárni. Balíček obsahuje rozmarín lekársky, tymián, fenikel koreninový, majoránku záhradnú, aníz, koriander siaty, šalviu lekársku, rascu, pamajorán obyčajný, ligurček.

Zeleninový balíček

Zakúpiť môžete balíček semien paradajok, balíček semien ázijskej zeleniny, balíček semien exotických rastlín (kde nájdete napr. banánovník Velutina, anonu mäkkoostnatú, granátovník, karambolu Bilimbi, figovník indický, mučenku maliformis, ktoré spoľahlivo plodia aj v byte či na terase). Pridať môžete tiež balík najobľúbenejších semien šalátov, ktoré možno začať pestovať skoro z jari, balíček vybraných druhov bazaliek, alebo balíček semien chilli papričiek. Okoreňte si váš vzťah.

Balíček plný exotiky

U nás vyberiete darčeky nielen pre milovníkov kvetov, ale aj pre pestovateľov paliem, bonsajov a mäsožraviek. Ak hľadáte niečo špeciálne, mohol by vás zaujať napr. balíček kaktusov alebo citrusov a vodných ruží.

Naše vianočné darčekové balíčky budú zaiste prekvapením pre vašich blízkych a nemusí to byť len na Vianoce. Ponuka je pestrá, určite si vyberie každý. S objednávkou neváhajte, dopravcovia ešte stíhajú, objednajte včas!

Súvisiace články

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa