×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Kaleráb biely Lanro - Brassica oleracea - semená - 300 ks

×

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/184-kalerab

Kaleráb biely Lanro je kaleráb určený na skorý výsev. Kaleráby majú veľmi pevné buľvy dorastajúce do hmotnosti až 3 kg. Sú odolné voči chorobám, nepriazni počasia a nedrevnatejú.

Buľvy majú dobrú chuť a sú určené na priamu konzumáciu.

Balenie obsahuje cca 300 ks semien.

Čítaj viacShow less
0,88 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorníme vás, keď bude produkt skladom. Vložte váš e-mail.
Odkaz:
1002124Z
Obľúbené
Popis

Semienka kalerábu môžete vysievať už vo februári či marci do sadbovačov. Od apríla je možné premiestniť rastlinky na vonkajší záhon. Hĺbka výsevu je 0,5 cm. Doba klíčenia je 1 – 2 týždne pri teplote 15 – 20 °C.

Kaleráb má rád slnečné stanovisko s pomerne ťažkou pôdou, ktorá má hlinitý alebo hlinito-piesčitý charakter. Dobre sa mu bude dariť v pôde, kde rástla koreňová zelenina, strukoviny, rajčiaky alebo papriky. Odporúčaný spon je 40 x 30 cm (u raných odrôd to môže byť i menej). Veľmi dôležitá je dostatočná a pravidelná zálievka, ktorá zamedzuje praskaniu buliev a aj ich drevnateniu.

Presadené rastliny prikryte netkanou textíliou, aby ste zamedzili rozdielom medzi dennou a nočnou teplotou. Tiež ochráni vaše rastliny pred prípadnými škodcami.

Kaleráby sa odporúča zberať mladé, kedy majú najlepšiu chuť. Zozbierané plody možno uskladňovať na chladnom mieste uložené vo vlhkom piesku.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1002124Z

Parametre

Pestovanie
V exteriéri - vonku
Stanovisko
Slnečné
Výsev/výsadba
Apríl
Február
Marec
Mohli byste ešte potrebovať
5,47 € s DPH
Kristalon štart je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín - dusík, fosfor, draslík, horčík a síru. Mikroprvky - bór, molybdén, meď, železo, mangán a...
Nedávno prezerané
0,88 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/184-kalerab Kaleráb biely Lanro je kaleráb určený na skorý výsev. Kaleráby majú veľmi pevné buľvy dorastajúce do hmotnosti až 3 kg. Sú odolné...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa