×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Melón Cantaloupe Magenta - Cucumis melo - semená - 5 ks

×

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/221-melon

Melón Cantaloupe - kantalupský pochádza z Indie a Afriky a bol pomenovaný podľa talianskej obce Cantalupo, kde bol prvý krát pestovaný v Európe. Vďaka svojej vôni podobnej ananásu sa mu tiež často hovorí melón ananásový.

Plod je guľovitý s hmotnosťou viac ako 1 kg. Kôra plodu je žltozelená, povrch má sieťovaný vzor s typickými hrbolčekmi. Dužina je sfarbená do oranžovej farby.

Melón Cantaloupe je dobrým zdrojom vlákniny, znižuje hladinu cholesterolu a obsahuje celý rad vitamínov, ktoré majú pozitívny vplyv na ľudský organizmus. Konzumuje sa najčastejšie samotný či s ďalším ovocím v šalátoch. Je výborným zdrojom prírodného cukru, a teda ideálny ako zdravá pochutina.

Balenie obsahuje 5 ks semien.

Čítaj viacShow less
4,02 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorníme vás, keď bude produkt skladom. Vložte váš e-mail.
Odkaz:
1002544Z
Obľúbené
Popis

Rastlina má vysoké nároky na teplotu a ďalšie klimatické podmienky.

pestovaním semien je možné začať už v januári. Sadíme do hĺbky 0,5 cm, ideálne do rašelinovej tabletky. Minimálna teplota na klíčenie je 18 °C (najlepšie cez 20 °C). Doba klíčenia je 10 – 20 dní. Ideálny spon je 1 x 1 m.

Rastlinku presádzame v apríli alebo máji, a to ideálne do skleníka, kde bude mať oveľa lepšie podmienky, pretože je veľmi náchylná na kolísanie teplôt, časté dažďové prehánky a poveternostné podmienky. K úspešnému rastu potrebuje dostatok tepla a svetla. Najviac jej bude vyhovovať ľahká, kyprá pôda, s dostatkom živín.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1002544Z

Parametre

Farba plodu
Zelená
Žltá
Pestovanie
V exteriéri - vonku
Stanovisko
Slnečné
Výsev/výsadba
Apríl
Január
Máj
Mohli byste ešte potrebovať
5,47 € s DPH
Kristalon štart je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín - dusík, fosfor, draslík, horčík a síru. Mikroprvky - bór, molybdén, meď, železo, mangán a...
Nedávno prezerané
4,02 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/221-melon Melón Cantaloupe - kantalupský pochádza z Indie a Afriky a bol pomenovaný podľa talianskej obce Cantalupo, kde bol prvý krát...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa