×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Mizuna Marshal - japonská horčica - semená mizuny - 0,02 g

×

Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/198-mizuna

Mizuna Marshal rastie pomalšie ako iné odrody Mizuny, za to jej chuť je ešte intenzívnejšia. Má užšie listy zelenej farby.

Obsah balenia cca 8 ks

Čítaj viacShow less
1,24 € s DPH
Nemáme na sklade
Upozorníme vás, keď bude produkt skladom. Vložte váš e-mail.
Odkaz:
1003465Z
Obľúbené
Popis

Mizune sa niekedy hovorí ako ázijský zázrak prírody. Rastie veľmi rýchlo a zároveň je nenáročná na teplotu. Listy sa dajú používať priamo do šalátov alebo sa do polievok. Mladé stonky môžeme variť ako brokolicu. Mizuna je výbornou rastlinou na zimné večery, keď iná čerstvá zelenina nie je k dostaniu. sa pestovať po celý rok, dokonca aj doma.

Semienka Mizuny vysievame von do hĺbky iba 3 mm. rastlinky väčšie, presadíme ich do vzdialenosti 10 cm od seba. Ak semienka vysievame doma, je dobré potom kvetináč prikryť fóliou, tak zabezpečíme rastline dostatočnú vlhkosť.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1003465Z
Mohli byste ešte potrebovať
5,47 € s DPH
Kristalon štart je kryštalické, vo vode úplne rozpustné hnojivo, obsahujúce všetky živiny potrebné k dobrému vývinu rastlín - dusík, fosfor, draslík, horčík a síru. Mikroprvky - bór, molybdén, meď, železo, mangán a...
Nedávno prezerané
1,24 € s DPH
Tovar už nemáme v ponuke, náhradu nájdete tu: https://www.osiva-semena.sk/198-mizuna Mizuna Marshal rastie pomalšie ako iné odrody Mizuny, za to jej chuť je ešte intenzívnejšia. Má užšie listy zelenej farby. Obsah...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa