Naše produkty

EXPERT trávnikové hnojivo proti krtkom - 2,5 kg

7000132

Nový produkt

Granulované hnojivo na všetky druhy trávnikov s odpudzujúcim účinkom proti krtkom.

EXPERT krtko je profesionálny výrobok pre výživu trávnika s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtkom. Hnojivo obsahuje dusík, fosfor a draslík vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík, síru, železo a Zeolit ​​(prírodná hornina schopná pútať živiny a pozvoľne ich následne uvoľňovať).

Toto hnojivo je vhodné na hnojenie všetkých druhov trávnikov - športových aj okrasných.

Aromatické látky, ktoré obsahuje hnojivo odpudzujú krtkov a pri pravidelnom používaní tohto hnojiva (počas celej vegetácie) dochádza k ich vypudeniu z prihnojovaného trávnika. Účinok sa postupne prejavuje už po niekoľkých aplikáciách - krtkovia postupne prestávajú vytvárať nové krtince.

Viac detailov

7,44 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Rozsah a spôsob použitia:

Trávnik hnojíme 1x za mesiac, intenzívne zaťažovaný trávník sa odporúča hnojiť každých 15 dní. Mesačné dávky je nutné úmerne rozdeliť a aplikovať rovnomerne 2 - 3 dni po kosbe. Hnojivo aplikujeme na suchý trávnik, najlepšie za použitia posypového vozíka. Pri nedodržaní uvedených dávok hrozí poškodenie trávnika. 

Neaplikujte hnojivo na betónové dlaždice a iné povrchy okrem trávnika! Keďže hnojivo obsahuje železo, hrozí ich poškodenie. Nespotrebované hnojivo zatvorte najlepšie do nepriedušných nádob, aby nedochádzalo k výparu aromatických látok z hnojiva, ktoré odpudzujú krtkov. Mohlo by dôjsť k oslabeniu účinku.

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť GLS, Zásielkovňa, DHL alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

9 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu