Naše produkty

EXPERT trávnikové hnojivo proti krtkom - 2,5 kg

7000132

Nový produkt

Granulované hnojivo na všetky druhy trávnikov s odpudzujúcim účinkom proti krtkom.

EXPERT krtko je profesionálny výrobok pre výživu trávnika s preventívnym odpudzujúcim účinkom proti krtkom. Hnojivo obsahuje dusík, fosfor a draslík vo vyváženom pomere. Súčasne obsahuje horčík, síru, železo a Zeolit ​​(prírodná hornina schopná pútať živiny a pozvoľne ich následne uvoľňovať).

Toto hnojivo je vhodné na hnojenie všetkých druhov trávnikov - športových aj okrasných.

Aromatické látky, ktoré obsahuje hnojivo odpudzujú krtkov a pri pravidelnom používaní tohto hnojiva (počas celej vegetácie) dochádza k ich vypudeniu z prihnojovaného trávnika. Účinok sa postupne prejavuje už po niekoľkých aplikáciách - krtkovia postupne prestávajú vytvárať nové krtince.

Viac detailov

7,44 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Rozsah a spôsob použitia:

Trávnik hnojíme 1x za mesiac, intenzívne zaťažovaný trávník sa odporúča hnojiť každých 15 dní. Mesačné dávky je nutné úmerne rozdeliť a aplikovať rovnomerne 2 - 3 dni po kosbe. Hnojivo aplikujeme na suchý trávnik, najlepšie za použitia posypového vozíka. Pri nedodržaní uvedených dávok hrozí poškodenie trávnika. 

Neaplikujte hnojivo na betónové dlaždice a iné povrchy okrem trávnika! Keďže hnojivo obsahuje železo, hrozí ich poškodenie. Nespotrebované hnojivo zatvorte najlepšie do nepriedušných nádob, aby nedochádzalo k výparu aromatických látok z hnojiva, ktoré odpudzujú krtkov. Mohlo by dôjsť k oslabeniu účinku.

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

12 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu