Naše produkty

Liadok vápenatý - 2,5 kg

7000124

Nový produkt

Liadok vápenatý

Liadok vápenatý je minerálne hnojivo, ktoré má široké využitie ako v záhrade, tak v poľnohospodárskej výrobe. Je vhodné pre všetky plodiny (ovocie, zeleninu, okrasné rastliny) s výnimkou rastlín, ako sú azalky, rododendrony, brusnice, kanadskej čučoriedky a iné. Pre rýchly účinok vykonávame prihnojovanie počas vegetácie postrekom na list. Pre zmiernenie účinku kyslosti je využívaný na kyslých pôdach, kde sa jeho vlastnosti prejavia najlepšie. Veľmi vhodný je na hnojenie všetkých druhov trávnikov.

Viac detailov

2,49 €s DPH

Na sklade

- +

 
Viac informácií

Obsiahnutý vápnik má priaznivý vplyv na potlačenie tvorby machu. Hnojivo je možné aplikovať ako rozhodením, tak formou hnojivovej zálievky. Pri rozpúšťaní vo vode môže zostávať malá časť hnojiva nerozpustená. Hnojivý roztok aplikujte krhlou, nie postrekovačom, mohlo by dôjsť k upchatiu jemných trysiek.

Podmienky skladovania: Skladujte na čistom, suchom, dobre vetranom mieste, oddelene od potravín, nápojov a krmív. Skladujte pri teplote nad 0 ° C. Skladujte v pôvodnom obale. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, môže dôjsť k stvrdnutiu hnojivá. 

 
Doprava a platba
 
Doprava
Dopravná spoločnosť Slovak Parcel Service, Zásielkovňa, IN TIME alebo Slovenská pošta
 
Platobné metódy
Dobierka, platobnou kartou či bankovým prevodom
 
Garancia kvality
Záruka vrátenia peňazí do 14 dňov

Doplnky

27 ostatných produktov v rovnakej kategórii

Naposledy zobrazené

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Menu