×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

Fakle

Liatra je neobvyklá kvetina, ktorá sa stane naozaj pozoruhodnou dominantou záhrady. Známa je tiež pod názvom púštna ihla, Kleopatrina ihlica či morská hviezdica, z ktorej je na prvý pohľad zrejmé, o ako skvostnú rastlinu ide.

Liatra pochádza z púštnych oblastí Ázie, je veľmi vytrvalá a na starostlivosť pomerne nenáročná. Jediné, čo by mohlo vážne ohroziť jej rast, je príliš vlhká pôda. Preto sa pestuje v pôde priepustnej, s dostatočnou drenážou. Aj napriek tomu, že je rastlina plne mrazuvzdorná, je potrebné chrániť ju pred nadmernou vlhkosťou aj v zime. Ochrana je potrebná aj v prípade výdatných dažďov.

Ak hľadáte rastlinu, ktorá na prvý pohľad uchváti každého návštevníka vašej záhrady, potom určite zvoľte liatru. Až dvojmetrová výška a prekrásne voňavé kvety v širokej škále farieb určite splnia vaše požiadavky.

Čítaj viacShow less
Dostupné september 2023
3,77 € s DPH
Fakľa Romance patrí medzi exkluzívne odrody, ktoré svojím vzhľadom a výškou zaujmú na prvý pohľad. Ide o mrazuvzdornú trvalku dosahujúcu výšku 100–150 cm. Hodí sa na pestovanie predovšetkým v okrasných záhonoch....
Dostupné august–september 2023
6,23 € s DPH
Fakľa je mohutná trvalka, ktorá sa v lete postará o krásu vašej záhrady. Vďaka svojim dekoratívnym kvetom pripomína dlhé horiace fakle síce bielej farby. Fakľa je rastlina pochádzajúca zo strednej Ázie, u nás sa jej...
Zobrazuje sa 1-6 z 6 položiek

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa