×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

Stromy a kríky

Stromy v nás odnepamäti vďaka ich dlhovekosti, mohutnosti a kráse vzbudzujú obdiv.

Vo voľnej prírode dotvárajú krajinu, ľudia sa vďaka nim ľahšie orientujú a pútnici pod ich korunami nachádzajú vytúžený tieň. Vedeli ste, že prechádzka v lese má preukázaný priaznivý vplyv na našu psychiku? Šum stromov je upokojujúci a dodáva nám energiu.

Okrem duchovného významu majú aj čisto praktické využitie. Naše semená stromov vám umožnia zaobstarať si do záhrady nejaký nevšedný exemplár, ktorý poteší nielen vaše oči, ale zároveň očarí návštevníkov a ozvláštni záhradu.

Pestovanie stromov zo semien nie je nič zložité. Výber je naozaj široký, od listnatých cez ihličnaté stromy, konifery až po menšie kríky. Vyberte si u nás tie vaše semená stromov.

Čítaj viacShow less
1,88 € s DPH
Alstonia scholaris je tropický stálo zelený strom, ktorý sa dá v našich podmienkach pestovať ako izbová rastlina.  Dosahuje výšku niekoľko metrov. Kvitne bielymi voňavými kvetmi. Rastlina je medonosná a priťahuje...
1,64 € s DPH
Protiha stans alebo tiež tekoma vzpriamená je okrasný ker, ktorý pochádza z tropickej Ameriky. Rastie na kamenistých stráňach a v lesoch s malým množstvom zrážok. U nás sa pestuje v kontajneroch ako prenosná...

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu