×

Vianoce sú skoro za dverami. Máte už vymyslené, čím obdarujete Vašich blízkych?

Hľadáte ideálny darček pre svojich najbližších, obchodných partnerov, či kolegov v práci? Najlepší darček je taký, ktorý sa dá vďaka troche vlastného pričinenia zjesť. Tak využite našu rozsiahlu ponuku semien a doplnkového tovaru, ako sú kvetináče, nožnice, hnojivá a ďalšie, a nechajte si zaslať balíček pre Vašich blízkych. V našej ponuke nájdete iba kvalitné produkty od preverených dodávateľov. Radi vám nabalíme akýkoľvek darčekový balíček na prianie alebo si môžete vybrať z tých, už pripravených.

Z našich balíčkov vyberiete darčeky ako pre milovníkov kvetín, tak zeleniny (aj v BIO kvalite), pre pestovateľov exotických rastlín, paliem, bonsajov, mäsožraviekparadajok alebo chilli papričiek, radosť urobíte aj kaktusárom aj citrusárom.

Dámy iste navyše ocenia, keď k balíčkom semienok pridáte ružové nožnice Ruby od firmy Fiskars, set na pestovanie byliniek vrátane nožníc, či štartovací set pre pestovanie microgreens, alebo misku na klíčenie vrátane pár balíčkov vhodných semien na klíčenie.

Naše výhodné vianočné a darčekové balíčky potešia nielen Vašu rodinu, ale aj všetkých ostatných, ktorých chcete na Vianoce obdarovať. Z našej širokej ponuky budú mať radosť všetci milovníci pestovania. Naše vianočné darčekové balíčky môžu byť krásnym a prekvapivým darčekom pre Vašich blízkych na Vianoce.

"
Štítok: Záhrada
Related articles

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa