×
Vyhľadávanie v blogoch

Vianoce sú za dverami. Viete už, čím obdarujete blízkych?

Najlepší darček je taký, ktorý sa dá vďaka troche vlastného pričinenia zjesť. Využite našu rozsiahlu ponuku semien a doplnkového tovaru, ako sú kvetináče, nožnice, hnojivá a nechajte si zaslať balíček pre svojich blízkych. V našej ponuke nájdete iba kvalitné produkty od preverených dodávateľov. Radi vám zabalíme akýkoľvek darčekový balíček na prianie alebo si môžete vybrať z už pripravených.

Darčekové balíčky

Z našich balíčkov vyberiete darčeky pre milovníkov kvetín, zeleniny (aj v BIO kvalite), pre pestovateľov exotických rastlín, paliem, bonsajov, mäsožraviekparadajok alebo chilli papričiek, radosť urobíte aj kaktusáromcitrusárom.

Dámy iste ocenia, keď k balíčkom semienok pridáte ružové nožnice Ruby od firmy Fiskars, set na pestovanie byliniek vrátane nožníc alebo štartovací set pre pestovanie microgreensmisku na klíčenie spolu s balíčkami vhodných semien na klíčenie.

Naše výhodné vianočné a darčekové balíčky potešia nielen vašu rodinu, ale aj všetkých ostatných, ktorých chcete na Vianoce obdarovať. Z našej širokej ponuky budú mať radosť všetci milovníci pestovania. Naše vianočné darčekové balíčky môžu byť krásnym a prekvapivým darčekom pre vašich blízkych na Vianoce.

Súvisiace články

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa