×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Hoštická rohovina - Hoštické hnojivo - 1 kg

×

Hoštická rohovina je čisto prírodný (organický) produkt.

Ako významný zdroj dusíka je vhodná na všetky plodiny, ktoré majú na dusík zvýšený nárok.

Ekologicky priaznivá forma dusíka zabraňuje hromadeniu zdraviu škodlivých nitrátov v rastlinách a zamedzuje znečistenie spodných vôd nežiadúcimi, toxicky pôsobiacimi nitrátmi.

Výrazne ekologický charakter s jednoznačne pozitívnym vplyvom na životné prostredie je jednou z veľkých predností tohto hnojiva. 

Čítaj viacShow less
5,87 € s DPH
Na sklade
Odkaz:
7000122
Obľúbené
Popis

Rozsah a spôsob použitia:

Hoštická rohovina je vhodná na výživu všetkých druhov rastlín (kvetiny, okrasné ovocné kry, zelenina atď.). Vhodná je aj na hnojenie vodných rastlín - neškodí totiž vodným živočíchom. Hnojivo je optimálne používať na jar pri príprave pôdy pred výsevom alebo sadením, ale aj v priebehu a na konci vegetácie v závislosti na potrebách pestovaných rastlín. Pri aplikácii rohovinu rovnomerne rozhádžte po ploche a zapravte do pôdy alebo primiešajte do pestovaného substrátu. Zálievka bezprostredne po hnojení priaznivo ovplyvňuje rýchlosť pôsobenia hnojiva a jeho účinnosť.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
7000122

Parametre

Typ hnojiva
Pevné hnojivo
Mohli byste ešte potrebovať
Novinka
1,99 € s DPH
České organické hnojivo Hnojík sa využíva na prihnojovanie všetkých druhov rastlín: vonkajších aj izbových. Ďalej nájde využitie pri prehnojení kvetinových záhonov, stromov, kríkov a trávnikov. Používa sa tiež na...
Nedávno prezerané

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa