×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Modrice

Nie je náhoda, že v Holandsku, v tradičnej krajine tulipánov a ďalších okrasných rastlín, patrí modrice medzi neoddeliteľnú súčasť záhrad a parkov. Modrice totiž dokážu na akejkoľvek záhrade vytvoriť dychberúce koberce nebeskej modrej.

Ich sýtomodrá a výrazná farba navyše skvele kontrastuje s ďalšími cibuľovinami, ktoré na jar kvitnú - napr. spolu s tulipánmi alebo narcismi. S pomocou modríc môžete na svojej záhrade tvoriť dokonalé obrazy.

Modrice sú veľmi verné rastliny. Akonáhle ich raz vysadíte, zvyčajne s vami zostanú po celý život. Vyznačujú sa úplne minimálnymi pestovateľskými nárokmi - žiadajú si takmer nulovú starostlivosť a hravo v krajine prečkajú zimu.

Hodia sa na orámovanie domových múrov a cestičiek medzi záhonmi, skvele vyniknú na brehu okrasného jazierka. Vhodné miesto im určite dokážete vybrať sami. Vďaka ich kráse to totiž nebude vôbec zložité.

Čítaj viacShow less
Dostupné 09/2024
1,74 € s DPH
Modrica sa pestuje v okrasných záhradách už od 16. storočia.  Ide o veľmi nenáročnú trvalku, ktorá sa hodí ako doplnok predovšetkým do záhonov s okrasnými cibuľovinami. Tento kultivar modrice kvitne skoro na jar...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa