×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.
PPL Parcelshop

Kategórie

Bylinky

História samoliečiteľstva je dlhá ako ľudstvo samotné. Existujú dôkazy, že už v starovekom Egypte sa liečivé rastliny a bylinky používali na liečbu chorých. Už vtedy boli semená byliniek veľmi vyhľadávané.

Niet divu – príroda je všemocná a má svoje prostriedky na to, aby minimálne čiastočne nahradila celý rad liekov modernej farmácie. Presvedčte sa o sile blahodarných účinkov byliniek na vlastnej koži.

Ponúkame semená liečivých rastlín a semená bylín rôznych druhov – napr. aloe vera, angínovník, bazalka, dobromyseľ, harmanček, mäta, ženšen a ďalšie.

Použitie liečivých rastlín je veľmi všestranné, môžete z nich vyrobiť masť alebo treba uvariť lahodný čaj. Sami časom zistíte, čo vám bude najviac vyhovovať. Vyberte si u nás semená bylín a skúste si ich vypestovať doma.

Čítaj viacShow less
2,89 € s DPH
Rastlina Hena je vysoký ker, ktorý môže dorásť až do 8 m. Je obrastený krásnymi bielymi, ružovými alebo žltými kvetmi, s veľmi sladkou vôňou. Rastie v tropických savanách a po tisícročia je pestovaná pre prášok...
5,22 € s DPH
Graviola je malý, vzpriamený neopadavý strom dorastajúci do výšky 5–6 m, s veľkými, oválnymi a hladkými, tmavo zelenými listami. Pochádza z tropických oblastí Južnej Ameriky. Pestovaná je i v niektorých častiach...

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa