×

Kategórie

Bylinky

História samoliečiteľstva je dlhá ako ľudstvo samotné. Existujú dôkazy, že už v starovekom Egypte sa liečivé rastliny a bylinky používali na liečbu chorých. Už vtedy boli semená byliniek veľmi vyhľadávané.

Niet divu – príroda je všemocná a má svoje prostriedky na to, aby minimálne čiastočne nahradila celý rad liekov modernej farmácie. Presvedčte sa o sile blahodarných účinkov byliniek na vlastnej koži.

Ponúkame semená liečivých rastlín a semená bylín rôznych druhov – napr. aloe vera, angínovník, bazalka, dobromyseľ, harmanček, mäta, ženšen a ďalšie.

Použitie liečivých rastlín je veľmi všestranné, môžete z nich vyrobiť masť alebo treba uvariť lahodný čaj. Sami časom zistíte, čo vám bude najviac vyhovovať. Vyberte si u nás semená bylín a skúste si ich vypestovať doma.

Čítaj viacShow less
3,04 € (s DPH)
Guarana – Paulinia cupana obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť a zlepšiť koncentráciu.  Guarana podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a fyzickú i psychickú vitalitu človeka.  Dodáva energiu v...
2,56 € (s DPH)
Rastlina Hena je vysoký ker, ktorý môže dorásť až do 8 m. Je obrastený krásnymi bielymi, ružovými alebo žltými kvetmi, s veľmi sladkou vôňou. Rastie v tropických savanách a po tisícročia je pestovaná pre prášok...
Zobrazuje sa 1-20 z 397 položiek

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Kliknutím zobrazíte viac produktov.
Neboli nájdené žiadne výrobky.

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa