Naše produkty

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás na prvom mieste. Tzn. dbáme na to, aby každý zákazník bol naozaj spokojný so svojou objednávkou a mal radosť z vlastného pestovania. Najviac nás teší zvyšujúci sa počet vracajúcich sa zákazníkov. Vypovedá to o našom kvalitnom tovare i o službách spojených s dodávkou tovaru včas a v poriadku.

Ďakujeme našim zákazníkom za ich kladné reakcie a za ich súhlas na uverejnenie (Uverejňujeme len reakcie so súhlasom zákazníka)

 

Antónia Kolečkárová, Šarišské Michaľany

"Dlho som hľadala po známych  semienká Goji. Až vnúčik mi poradil, že se dajú kúpiť na internete a hneď našiel aj adresu obchodu www.osiva-semena.sk. Z počiatku som potrebovala pri nákupe jeho pomoc, ale o pár dní som to s tým počítačom zvládla aj celkom sama. Predstavte si, ja 63-ročná dôchodkyňa. Semienka do týždňa poštárka doniesla a teraz sa teším ako rozkvitnú na našej záhradke. Ďakujem a doporučujem všetkým".

 

Vladimír Beňačka, Trnava

"Dlho som hľadal darček na manželkyne narodeniny. Stále hovorila, že už na staré kolená nič nepotrebuje, lebo všetko je už len podaromnica. Kolegyňa v bývalej práci ma upozornila na obchod www.osiva-semena.sk. Keďže tá moja má rada tie liečivé rastlinky, objednal som jej hneď niekoľko druhov Eukalyptov. Pre seba i pre ňu som nechal pribaliť aj zázračný kotvičník, čo o ňom chlapi hovorili v krčme. Celé som to nechal zabaliť do darčekového balenia a narodeniny boli vybavené. Ďakujem a určite sa do vášho obchodu vrátim."

 

Mira Klasová, Bratislava- Lamač

"Boli sme na dovolenke na Kanárských ostrovoch a strašne som si tam zamilovala také malé chutné palmičky. Stále som hútala, ako by som tieto palmičky mohla pestovať aj na mojom balkóne. Z doterajších skúseností viem, že palma je teplomilná a v našich podmienkách nevydrží zimu. Keď bol šéfko na služobnej ceste mala som trošku času skúmať internetové obchody. A zrazu som narazila na www.osiva-semena.sk a objavila som tam hneď niekoľko paliem z Kanárskych ostrovoch a čudujte sa, rovno mrazuvzdorné. Neuveritelné! Hneď som si všetky objednala, už mám malinké klíčky a teším sa na zasnešené palmy. To bude! Ďakujem"

 


Menu