×
Vyhľadávanie v blogoch

Pestujte si lásku so semienkami z osiva-semena.sk

Každoročne je 14. február sviatkom všetkých zamilovaných. Obľúbeným sa tento pôvodom americký sviatok stáva aj u nás. Čím ale našich milých obdarovať? Ak máte doma záhradkárov, milovníkov kvetov a pestovania, máme pre vás množstvo nápadov. Vyberať môžete z darčekových poukazoch a na stránkach osiva-semena.sk si už vaši blízki kúpia darček sami.

Kvety vhodné na Valentína: povedzte to kyticou

Kvetina poteší, rozosmeje a ozdobí vašu domácnosť. Kvety nemusia byť len rezané, ale môžete vašu milú obdarovať aj semienkami. Ktorými jej tento rok poviete, „milujem ťa“?

  • Afrikán – význam nekonečnej lásky

  • Ľalia – znak lásky a čistoty

Chilli papričky alebo Darček pre mužov

Oranžové chilli habanero patria medzi jedny z najpálivejších papričiek vôbec. Obdarujte vašich mužov semienkami tejto štipľavej čili, plody sa dajú sušiť, ochucovať nimi pokrmy môžete tak po celý rok.

Rovných päť balení semienok chilli získate, ak kúpite náš darčekový balíček. Obsahuje navyše menovky a darčekové vrecko.

Prianie na Valentína môže mať aj šteklivý podtext. Ozvláštni ho čaj z kotvičníka, bylinky stvorené pre mužov. Zlepšuje totiž kondičku, zvyšuje výdrž a pomáhajú k správnej funkcii reprodukčných orgánov. Nemusíte kupovať práve čaj, vaše drahé polovičky si môžu kotvičník vypestovať aj zo semienok.

Bylinková záhrada pre vašu najmilšiu

Niektoré darčeky potešia viackrát. Semienka sú toho žiarivým príkladom. Vlastnoručne vypestované bylinky ako sú dobromyseľ, bazalka alebo šalvia ochutí letné šaláty a polievky.

Pre potešenie môžete darovať semienka letničiek, kvitnú od mája do októbra a dajú sa rezať do vázy. Celé leto vašej žene bude robiť radosť slnečnica, ostálka alebo astra. Osláviť svätého Valentína v ríši semienok je výborný nápad.

Záhrada je totiž láska!

Súvisiace články

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa