×
Kliknutím zobrazíte viac produktov.
No products were found.
PPL Parcelshop

Kategórie

Zmes letničiek Rozprávková zmes - nízke - semená - 0,9 g

×

Zmes letničiek nízkych Rozprávková zmes zahŕňa v sebe viac než 25 druhov semienok. Zmes letničiek je vhodná hlavne do kvetinových záhonov či do skaliek.

Tiež je vhodná na balkóny do kvetináčov, najlepšie do väčších, vytvorí tak koberec krásnych farieb. Kvety v tejto zmesi sú teda nízke a kvitnú až do konca leta.

Zmes obsahuje tieto rastliny:

Adonis aestivalis, Alyssum maritimum, Anchusa carpensis, Centaurea cyanus, Cheiranthus allionii, Chrysanthemum paludosum, Collinsia bicolor, Convolvulus tricolor, Coreopsis nízka, Cynoglossum amabile, Dianthus imperialis, Dimorphotheca směs, Eschscholtzia caespitosa, Eschscholtzia zmes, Gilia, Gypsophila elegans, Iberis amara, Iberis umbellata zmes, Leptosiphon zmes, Linaria Feenstrauss Linaria, Malcolmia maritima, Mentzelia Lindleyi, Mesembrianthemum, Nemesia zmes, Nemophila mentziesii Phacelia campanularia, Phlox zmes, Sanvitalia procumbens, Schizanthus zmes, Silene coeli ružová, Zinnia nízka Zinnia Perserteppich zmes

Balenie má hmotnosť 0,9 g.

Čítaj viacShow less
1,25 € s DPH
Na sklade
Odkaz:
1001744
Obľúbené
Popis

Vhodná doba výsevu je apríl až jún. Semienka vysievame 0,5 - 1 cm hlbokoSemienka je dobré vysievať v radoch, substrát udržiavať neustále vlhký a občas ho prihnojiť. Stanovisko môže byť slnečné aj polotieň.

Čítaj viacShow less
Detaily produktu
1001744

Parametre

Výška
80 - 100 cm
Farba kvetu
Zmes farieb
Doba kvitnutia
August
Júl
Jún
September
Pestovanie
V exteriéri - vonku
Stanovisko
Polotienisté
Slnečné
Výsev/výsadba
Apríl
Marec
Máj
Mrazuvzdornosť
Nie
Vegetačné obdobie
Letničky
Mohli byste ešte potrebovať
1,69 € s DPH
Letničky do skalky je zmes, ktorá je vhodná hlavne do skaliek. Tieto rastliny dosahujú maximálnu výšku 15–40 cm.  Zmes obsahuje: papuľku, krátkochĺpok, nechtík, cejcher, kolinsiu, klinček, slncovku, godéciu, iberku,...
Nedávno prezerané

Menu

Menu

Vytvorte si bezplatný účet na ukladanie obľúbených položiek.

Prihlásiť sa